نوشته شونوشته شو به سبک خوشبختی هایی که از سر گذراندیم 

به سبک تیره روزی هایی که در پیش داریم

ای قلم برخیز به راه بیافت کی می نویسی فریاد مرگ بر خائن را

امروز بعد از تمام آرامشها و شادیها و خوشبختی هایی که ده روز اخیر در دهات مادری و دهات مادرشوهری و دهات امام رضا از سر گذراندیم و بعد از تماشای قد وبالای نود سانتی و هیکل کمی تا قسمتی پفکی این ته تاقاری شیرینمان ، در حال دویدن و شادی کردن توی راهروهای قطار آره آه بعد از این همه خوشی و خوشبختی توی اداره مواجه شدم با قد و هیکل هوس انگیز یک خانمچون زن بود به خودم اجازه داده بودم بی پروا دید بزنمش!

بعدکاشف به عمل می آِد این آقا بوده شده خانم!

صلی ا.علیک یا علی 

هنوز مانده بود هجده ساله بشود: عرضه می دارم : اشک اشک اشک  و رفته بود با عره و نره و زرت و زجه و زور اول خودش را کرده بود بیست ساله و بعد راهی عمل تغییر جنسیت شده بود!

یعنی بیضه ها را خالی کرده بود و از روده برای خودش ف ر ج درست کرده بود و هورمون هورمون هورمون که موهای لیزر شده صورتش را از بین ببرد!

جنایت علیه بشریت است این

مرگ بر خائنینی که با او همکاری کرده اند از قوه قضائیه و پزشکی قانونی و دادگاه

دوستی نوشته چرا زود قضاوتش کردی اینها مرد هستند در کالبد زن و یا زن هستند در کالبد مرد و نمی تونن توی کالبدشون بمونند و تنها راهش جراحی و هورمون درمانیه

در جواب به این دوست عزیز می گویم که من صدهزاران آفرین می گویم به علم پزشکی اگر بتواند این تشخیص و درمان را منطبق با جملات زیبای شما انجام بدهد. یعنی تشخیص این که فلانی روحا و یا بعضا جسما جنسیتش چیز دیگری است و بعد درمان یعنی تغییر جنسیت به معنای واقعی کلمه و نه تبدیل روده به واژن یا دوختن گوشتهای اطراف واژن و تبدیل احمقانه اش به چیزی شبیه سیستم مردانه متناظرش!

این جنایتی که باب شده فقط یک تغییر احمقانه است که منجر به محرومیت بی بازگشت فرد از هر گونه هویت جنسی می شود! هویت به کنار کلیه تمتعات جنسی تعبیه شده در سیستم از بین می رود .دیگر هیچ و ارتضای جنسی ای در کار نیست!

همه را بگذارید کنار این که این عمل دارد در مورد نوجوانان انجام می شود کسانی که این همه زندگی در پیش رو دارند به فرض که آگاهانه هم سر از این کار در بیاورند.هنوز مانده تا بفهمند از زندگی چه می خواسته اند!

همه را بگذارید کنار ارتکابهای متعدد به خودکشی بعد از این عمل

نه دوستان عزیز مواظب ظاهر فریب انگیز شیطنتهای معاصر باشید!

و همه را بگذارید کنار این واقعیت که این عمل احمقانه در هیچ جای دنیا مجاز نیست و تنها در ایران پزشکی قانونی دارد به راحتی مجوزش را می دهد

جالب است بدانید مایکل جکسون روزی برای تعویض اسم خالیش به یک اسم دخترانه اقدام کرد آن هم کجا؟ توی آمریکا همان جایی که حمل اسلحه هم آزادی دارد و مواجه شد با نه!

نه محکم و قطور امنیتی نه نه نه 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها